سوالات متداول در مورد تعمیر و رگلاژ درب و پنجره upvc

نحوه تعمیر درب و پنجره های upvc چگونه است؟

معمولا با توجه به مشکل پیش آمده برای درب و پنجره upvc که احتیاج به تعمیر و رگلاژ داشته باشد اگر درب upvc با لولای 3D داشته باشید این لولاها قابل تنظیم بوده و کار راحت تر میشود.در بقیه مدلها ابتدا باید نوع ایراد پیش آمده تشخیص داده شود که با توجه به نوع ایراد پنجره upvc با فیلرگذاری مناسب و تنظیمات یراق آلات و تنظیم بازشو پنجره مشکل پنجره upvc حل میشود .با توجه به قیمت نسبتا بالای پنجره های upvc و جلوگیری از خسارات احتمالی از تعمیر توسط افراد ناشی و غیر حرفه ای جدا خودداری نمایید.تهران upvc با کادری مجرب آماده تعمیر و رفع هرگونه نقص پیش آمده در درب و پنجره دوجداره upvc منزل یا محل کار شماست.

ادامه مطلب

مناطق تحت پوشش تعمیرات تخصصی پنجره تهران

تیم تخصصی درب و پنجره upvc تهران در راستای خدمت رسانی به همشهریان محترم تهرانی در تمامی نقاط شهر تهران و حومه آماده ارائه خدمات باکیفیت و تخصصی در زمینه تعمیر و رگلاژ و تنظیم درب و پنجره های دوجداره upvc می باشد.

مناطق تحت پوشش تعمیرات تخصصی درب و پنجره upvc تهران:

ادامه مطلب

تعویض لولای شکسته پنجره و درب دوجداره upvc

لولای پنجره ها و درب های دوجداره upvc در انواع مختلف 75 میلیمتر و 100 میلیمتر و 3D و همچنین تنظیم شونده موجود می باشد. از آنجایی که نقش لولا در نحوه کارکرد و باز و بسته شدن صحیح و بدون اشکال درب و پنجره بسیار مهم و با اهمیت است لازم است که از سالم بودن و عملکرد درست آن مطمئن شد.

در برخی موارد با گذشت زمان و یا بدلیل استفاده از لولاهای درب و پنجره نامرغوب و بدون کیفیت و یا نصب غیر اصولی شاهد شکستگی لولای درب و پنجره و افتادن لنگه بازشو به داخل منزل و شکستگی پنجره و شیشه دوجداره و خسارات جانی و مالی فراوان هستیم.بنابراین استفاده از لولاهای مرغوب و با کیفیت و نصب اصولی و حرفه ای باعث تضمین سلامت و کارکرد صحیح درب و پنجره دوجداره upvc می شود.

تیم کاری تعمیر و رگلاژ تخصصی درب و پنجره دوجداره upvc تهران با بهره گیری از نیروهای کاملا متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات تخصصی درب و پنجره آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم تهرانی جهت تعمیرات و تعویض لولاهای شکسته درب و پنجره دوجداره upvc در اسرع وقت و با بهترین کیفیت کار و جنس مصرفی می باشد.

ادامه مطلب

نحوه تعمیر پنجره upvc

تعمیر و رگلاژ و تنظیم پنجره و درب دوجداره upvc کاری تخصصی و پیچیده و حساس از جهت نتیجه گیری مطلوب و مورد نظر از نحوه تعمیرات درب و پنجره و رسیدن به کارکرد روان و بدون اشکال پنجره دوجداره و بهره مندی از مزایای فراوان درب و پنجره upvc مانند عایق بندی های حرارتی و صوتی استاندارد و مناسب و در نهایت رضایتمندی کامل و صد در صدی مشتریان محترم از نحوه انجام عملیات تعمیر و رگلاژ پنجره و درب دوجداره می باشد.

تعمیرات پنجره دوجداره upvc بدلیل تنوع بازشو و یراق آلات متنوع که شامل انواع ( تک حاته . دوحالته . کشویی . فولکس واگنی ) می باشد حتما باید توسط افراد متخصص در این صنعت و تعمیر کار با تجربه و کارآزموده درب و پنجره دوجداره انجام شود تا به نتیجه مطلوب و مورد نظر رسید و باعث خسارت های جبران ناپذیر به سیستم یراق آلات و مکانیزم عملکرد آن ها نشویم.

ادامه مطلب